O nás
Úspěch se skrývá v každé ženě


Náš příběh

O nás

O nás

Ženy a business

I ženy mohou být stejně či více úspěšné než muži. A k tomu se například ještě postarat o rodinu a domácnost. A když u toho budeme držet pohromadě, navzájem se inspirovat a podporovat, půjde to ještě snáz.

Projekt Ženy a business reprezentuje ženy z realit i dalších oborů, jejichž společným cílem je být úspěšné a nezávislé, a přesto zvládat skloubit pracovní život s osobním.

Podporujume se při cestě za úspěchem

Žádná žena to nemá ve svém životě jednoduché, zvlášť když chcete být úspěšné nejen v rodinném životě, ale i ve své kariéře. Některé ženy jsou silné natolik, že to zvládnou bez pomoci ostatních, ale většina z nás se bez podpory a porozumění neobejde. Podporou může být i pocit, že vám někdo důvěřuje. My si navzájem důvěřujeme a podporujeme v tom, co děláme.

Společné cíle

Naše hodnoty

Každá žena má svůj příběh. Svými zkušenostmi můžeme inspirovat ostatní. Proto se pravidelně setkáváme a sdílíme mezi sebou své zkušenosti. Tím si navzájem pomáháme.

Inspirujeme se

Každá žena má svůj příběh. Svými zkušenostmi můžeme inspirovat ostatní. Proto se pravidelně setkáváme a sdílíme mezi sebou své zkušenosti. Tím si navzájem pomáháme.

Jdeme za úspěchem

Věříme, že úspěšná kariéra nepatří pouze mužům, ale i ženám, které si jdou za svým cílem. Na naší cestě však potřebujeme podporu a inspiraci, která nám mnohých případech chybí.

Jsme otevřené

Většina z nás pracuje v oboru realit či financí. Ale přidat se k nám může kdokoliv. Spojují nás společné cíle, nikoliv obor. Respektujeme ostatní ženy i muže a rádi s nimi spolupracujeme.

Hlavní tváře projektu

Kdo za tím stojí

Martina Toušová Stupková

Zakladatelka

Podnikatelka, manažerka a obchodník v oboru realit, která se úspěšně věnuje koučinku osobního rozvoje.

Pavlína Lavičková

Hlavní partner

Úspěšná podnikatelka, realitní makléřka a manažerka s více než patnáctiletou praxí.

Jsem přesvědčena o tom, že ženy mohou být v businessu stejně či více úspěšní než muži. Zatímco muži rádi hrají sólo, ženy drží více pospolu. I to nás inspirovalo k tomu vytvořit z naší přátelské skupiny oficiální komunitu, do které se mohou přidat ženy, které chtějí jako my sdílet s ostatními naše příběhy, zkušenosti nebo obchodní kontakty.

Martina Toušová Stupková, zakladatelka projektu

podpis (kopie)1.png

Blog

Inspirujte se našimi články

Eva Sadovská: Potřebuji, aby má práce měla smysl

Eva Sadovská: Potřebuji, aby má práce měla smysl

V nejnovějším rozhovoru jsme vyzpovídali Evu Sadovskou, podnikatelku, manažerku a realitní makléřku z rokycanské pobočky M&M reality. Prozradila nám detaily své podnikatelské cesty, čeho si na své práci váží a jak dlouho jí trvalo srovat si time management. A nakonec se dozvíte jednu vtipnou historku z praxe.

Přečíst článek
Andrea Mandausová: Nenechte se limitovat strachem a jděte si za svým

Andrea Mandausová: Nenechte se limitovat strachem a jděte si za svým

Andrea je podnikatelka, která pracuje jako asistentka na ředitelství M&M reality v Plzni. Kromě toho je pravou rukou Martiny Toušové Stupkové (oblastní ředitelky a zakladatelky tohoto projektu). Jak vypadá její náplň práce po osmi letech v podnikání a jaké to je pracovat na více frontách a přesto mít dostatek času?

Přečíst článek
Soňa Benettová: Běžte si za sny, i když to bude tvrdá cesta

Soňa Benettová: Běžte si za sny, i když to bude tvrdá cesta

Náplň práce asistentky už dávno není jen zvedání telefonů a zapisování schůzek do kalendáře. Alespoň ne v případě Soni. Jde o plnohodnotné podnikání s obrovskou zodpovědností, kde úspěch celé pobočky závisí také na vašich schopnostech. Navíc musíte umět a zvládat vše nejen ve svém oboru, ale i v řadě dalších. Určitě to není práce pro každého. Dá se takové podnikání vůbec skloubit s osobním životem? A daří se to Soně?

Přečíst článek

Události

Kdy se uvidíme

Společný oběd

Společný oběd

22. říjen 2019

Náš první společný oběd se konal v konferenčním sále Hotelu u Pramenů 22.10.2019, kde nám bylo hotelem sestaveno menu pro tuto příležitost. Na...

Více info

Chcete se k nám přidat?

Členství v naší komunitě Ženy a business je dobrovolné a samozřejmě bezplatné. Naoplátku ale od vás budeme očekávat aktivní přístup.

Buďte úspěšná, jděte si za svým cílem a sdílejte svůj úspěch s ostatními.

Sledujte nás