Každá žena může být úspěšná. Spouštíme projekt Ženy a Business

2. prosinec 2020

Důvod, proč jsem se rozhodla založit projekt Ženy a Business, je jednoduchý. Pohybuji se v businessu již od roku 2010 a změna, kterou mi rozhodnutí vstoupit do světa podnikání, které vypadalo na počátku mé cesty jako bláznivý rozmar, mi změnila celý život. Sdílejme své úspěchy společně.

Každá žena může být úspěšná. Spouštíme projekt Ženy a BusinessKaždá žena může být úspěšná. Spouštíme projekt Ženy a Business

Pomáhám odemknout lidem jejich potenciál

Po deseti letech v businessu mám kolem sebe tým úžasných lidí. A čím déle s lidmi pracuji, tím více cítím, že mým posláním je pomáhat jednotlivcům i týmům, aby odemkli svůj lidský potenciál. Jsem žena a pomáhat ženám je pro mě více než přirozené a ženské. Zlepšovat kvalitu života ženy, ať se nachází v jakékoliv své životní etapě, je něco, co mě naplňuje slastným pocitem. Mám ve svém týmu i okolí ženy všech věkových kategorií a je to tak okouzlující a osvěžující, že nám je spolu dobře. 

Možná vás napadne otázka proč. Je to jednoduché. Jako ženy se vzájemně podporujeme, společně se učíme, společně podnikáme, společně řešíme naše děti, náš život, partnery, koníčky, starosti, radosti, společně slavíme a setkáváme se. Přitom, jak toto vše sdílíme, společně rosteme.

Nikdy nejsi na to sama

Tento projekt není jen pro ženy v realitách nebo ve financích. Jde o projekt všech podnikavých žen, které se chtějí propojit, získat kontakty, poznat se novými lidmi. Jsme tu pro ženy, které chtějí začít svůj vlastní byznys, a také pro ty ženy, které byznysem žijí a třeba se chtějí posunout dále právě díky vzájemné inspiraci, motivaci a energii, kterou si my ženy umíme skvěle předat. 

Ať jsi žena, která má svůj byznys v realitách, ve financích, v pojišťovnictví nebo jsi kosmetička, kadeřnice, švadlena, jogínka, výživová poradkyně, ať máš stravovací či ubytovací zařízení, wellness, masážní služby či podnikáš v jakémkoliv obchodu, jsi stále žena jako my, ženy v tomto projektu. Pokud jsi právě na začátku a rozhoduješ se, zda a v čem podnikat, i teď v tento moment jsi tady správně. I doba, ve které nyní žijeme, je možná výzvou pro některé z nás ve svém životě něco změnit a postavit se na vlastní nohy. A proto vznikl tento projekt. 

Na společné cestě 

Nechť se nám všem tento projekt stane naší komunitou žen plných radosti, odvahy a jistoty na naší společné cestě. Ráda bych vám zde postupně představovala osobnosti a úspěchy žen, které tvoří naši komunitu.

V tento předvánoční bych vás ráda pozvala ke sledování naší společné cesty a vyzvala k tomu, aby kdo bude mít chuť, mě kontaktoval. Třeba společně vymyslíme směr, který nás vzájemně obohatí, bude dělat radost a zajistí finanční jistotu, která do spokojeného života patří. Přeji všem krásný a pohodový předvánoční čas. Užívejte jej v klidu a pohodě, se svými nejbližšími. 

Vaše

viber_image_2020-11-17_11-11-26 (kopie).png

Sledujte nás